PORÓWNYWARKA CEN
Szukaj w całym serwisie
Kategorie
Marki
Sklepy
Jak to działa
PL
▾
English
EN
Čeština
CS
Slovenčina
SK
Polski
PL
Chcesz wyświetlać tutaj swoje produkty?
Dołącz do Dotidot i uzyskaj bezpłatny dostęp do programu CSS!
Dowiedz się więcej
Strona główna
/
Sprzęt
/
Hydraulika
/
Armatury
/
Toalety i bidety
/
Bidety
/
Nd rimex regulátor (crastin) s bidet. funkcí
VITRA
ND RimEX regulátor (crastin) s bidet. funkcí
Stan magazynowy
W magazynie
Cena od
410,00 Kč
Sklep
siko.cz
Przejdź do sklepu
Oferty produktu
Sklep
Dostępność
Cena
siko.cz
W magazynie
410,00 Kč
Przejdź do sklepu
Opis
Náhradní díl - regulátor průtoku s bidetovací funkcí.
Specyfikacja
Numer katalogowy producenta
325230YP1TE
Stan
Nowy
Podobne produkty
Náhradní díl VitrA 315267
Náhradní díl GROHE 14929000
Náhradní díl GROHE 14927000
Koncovka spršky TECEone 9820406
Koncovka spršky TECEone 9820404
Koncovka spršky TECEone 9820403
Koncovka spršky TECEone 9820405
Laufen LUA E bidet chrom chrom H3415F10041111
Kategorie
Marki
Sklepy
Jak to działa
Regulamin (po angielsku)
Kontakt