PORÓWNYWARKA CEN
Szukaj w całym serwisie
Kategorie
Marki
Sklepy
Jak to działa
PL
▾
English
EN
Čeština
CS
Slovenčina
SK
Polski
PL
Chcesz wyświetlać tutaj swoje produkty?
Dołącz do Dotidot i uzyskaj bezpłatny dostęp do programu CSS!
Dowiedz się więcej
Strona główna
/
Sprzęt
/
Hydraulika
/
Armatury
/
Toalety i bidety
/
Bidety
/
Náhradní díl vitra 315267
VITRA
Náhradní díl VitrA 315267
Stan magazynowy
W magazynie
Cena od
515,00 Kč
Sklep
siko.cz
Przejdź do sklepu
Oferty produktu
Sklep
Dostępność
Cena
siko.cz
W magazynie
515,00 Kč
Przejdź do sklepu
Opis
Náhradní tryska pro bidetovací WC VitrA VCAREBASIC a VCARECOMFORT.
Specyfikacja
Numer katalogowy producenta
315267YP1TE
Stan
Nowy
Podobne produkty
ND RimEX regulátor (crastin) s bidet. funkcí
Náhradní díl GROHE 14929000
Náhradní díl GROHE 14927000
Koncovka spršky TECEone 9820406
Koncovka spršky TECEone 9820403
Koncovka spršky TECEone 9820405
Koncovka spršky TECEone 9820404
Laufen LUA E bidet chrom chrom H3415F10041111
Kategorie
Marki
Sklepy
Jak to działa
Regulamin (po angielsku)
Kontakt