PORÓWNYWARKA CEN
Szukaj w całym serwisie
Kategorie
Marki
Sklepy
Jak to działa
PL
▾
English
EN
Čeština
CS
Slovenčina
SK
Polski
PL
Chcesz wyświetlać tutaj swoje produkty?
Dołącz do Dotidot i uzyskaj bezpłatny dostęp do programu CSS!
Dowiedz się więcej
Strona główna
/
Sprzęt
/
Hydraulika
/
Armatury
/
Toalety i bidety
/
Bidety
/
Jika pure style bidet keramika bílá h8324200003021
JIKA
Jika Pure Style bidet keramika bílá H8324200003021
Stan magazynowy
Brak w magazynie
Cena od
4 575,00 Kč
Sklep
siko.cz
Przejdź do sklepu
Oferty produktu
Sklep
Dostępność
Cena
siko.cz
Brak w magazynie
4 575,00 Kč
Przejdź do sklepu
Specyfikacja
Rozmiar
42 cm x 35,5 cm
Numer katalogowy producenta
H8324200003021
Kolor
bílá
Materiał
keramika
Stan
Nowy
Podobne produkty
ND RimEX regulátor (crastin) s bidet. funkcí
Náhradní díl VitrA 315267
Náhradní díl GROHE 14927000
Náhradní díl GROHE 14929000
Koncovka spršky TECEone 9820406
Koncovka spršky TECEone 9820403
Koncovka spršky TECEone 9820405
Koncovka spršky TECEone 9820404
Kategorie
Marki
Sklepy
Jak to działa
Regulamin (po angielsku)
Kontakt